Auktioner Möbler Spelbord rokoko-stil, 1970-1980 tal

Bilder Spelbord rokoko-stil, 1970-1980 tal

Spelbord rokoko-stil, 1970-1980 tal

200 SEK

Värdering: - SEK

Utfällbar skiva.

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

EP-SKIVOR

Värdering: -

Bud: 0 SEK

24 KARAT GULDMYNT, JETONG

Värdering: -

Bud: 18 000 SEK

KAFFEPANNA koppar 1800-tal, stor H:31 cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 150 SEK

ÄLDRE APOTEKFLASKOR

Värdering: -

Bud: 70 SEK