Auktioner Belysning Bordslampa-fönsterlampa Cottex, typ B106

Bilder Bordslampa-fönsterlampa Cottex, typ B106

Bordslampa-fönsterlampa Cottex, typ B106

150 SEK

Värdering: - SEK

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Dockvagn, Emmaljunga

Värdering: 300

Bud: 180 SEK

Takkrona, mässing och prismor

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Diverse gamla biljetter

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Olja på pannå, oidentifierad konstnär, signerad

Värdering: -

Bud: 60 SEK