Auktioner Kanna mässing, Skultuna Bruk, 1800-tal

Bilder Kanna mässing, Skultuna Bruk, 1800-tal

Kanna mässing, Skultuna Bruk, 1800-tal

50 SEK

Värdering: - SEK

3/4 K.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

ARMBAND, 18k guld, svenska stämplar NSE år 2000, vikt ca 16,5 g

Värdering: 7 000

Bud: 8 000 SEK

Oljemålning Karl-Göte Sernius Andersson (1904-1959), Sverige. Signerad, daterad 45, Zigenerska. Olja på pannå, 101x66 cm, yttermått inklusive ram: 116x81 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Skulptur Asien, metall. Höjd: 20 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Matbord design: studio Copenhagen, Pelto, Ikea, 1996. Bredd: 150 cm. Djup: 84 cm, höjd: 72 + iläggx50 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK