Bilder Kanna mässing, Skultuna Bruk, 1800-tal
3/4 K.
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 8 000 SEK
Oljemålning Karl-Göte Sernius Andersson (1904-1959), Sverige. Signerad, daterad 45, Zigenerska. Olja på pannå, 101x66 cm, yttermått inklusive ram: 116x81 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK