Auktioner Luftgevär

Bilder Luftgevär

Luftgevär

300 SEK

Värdering: - SEK

Made in China.

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Akvarell Peter Kolacz (f. 1968), Kanada. Komposition. Signerad. Akvarell, 54x54 cm, yttermått inklusive ram. 72x72 cm

Värdering: -

Bud: 700 SEK

Skulptur Allan Ebeling (1897-1975), Sverige. Smed. Signerad. Höjd: 20 cm

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Bordslampfot/ljusstake silver, (800/1000). Höjd: 32 cm. Vikt: 690 g

Värdering: -

Bud: 2 200 SEK

KOMON/KIMONO, siden, Japan, 1900-talets andra hälft

Värdering: 1 800

Bud: 1 100 SEK