Bilder Näverlur 1900-tal

Näverlur 1900-tal

150 SEK

Värdering: - SEK

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Ljusstakar, "Cylinder 2000" Staffan Engelsson

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Glas / Servisdelar, modell GA 1420 Simon Gate, Orrefors

Värdering: -

Bud: 50 SEK

FRANCIS DE LASSUS SAINT-GENIES (Frankrike, 1925-2018), färglitografi, signerad och numrerad 131/200

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Avecglas, diamantslipade

Värdering: -

Bud: 0 SEK