Bilder Stämgaffel a1 440
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Oljemålning Bengt Ellis (1923-2006), Sverige. Signerad, daterad -79, Ödemarkssmycke. Olja på duk, 80x69 cm, yttermått inklusive ram: 84x73 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK