Bilder Spegel Gustaviansk stil, 1900-tal
Förgylld ram.
Vi ombesörjer ej frakt för detta objekt.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 4 timmar 28 minuter
Slutar om 4 timmar 28 minuter