Auktioner Möbler Bokhylla Jugend, 1930-1940 tal

Bilder Bokhylla Jugend, 1930-1940 tal

Bokhylla Jugend, 1930-1940 tal

175 SEK

Värdering: - SEK

Låg modell. Hyllplan. Dörr i mitten, bakomliggande hyllplan. Nyckel finns.

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Per-Hilding Perjons, olja på duk

Värdering: -

Bud: 1 700 SEK

Plåtleksak, US Zone, Germany, cirkuselefant på trehjuling, 1950-tal

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Antik kista.

Värdering: -

Bud: 220 SEK

Ulf Onsberg, olja på duk, skogsväg

Värdering: -

Bud: 560 SEK