Auktioner Glas Gefle "Röd Rubin" assietter, 5 stycken

Bilder Gefle "Röd Rubin" assietter, 5 stycken

Gefle "Röd Rubin" assietter, 5 stycken

75 SEK

Värdering: - SEK

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Olja på pannå, signerad ML

Värdering: 150

Bud: 0 SEK

Norrbotten

CHANEL, axelremsväska, svart quiltat lammskinn

Värdering: 15 000

Bud: 12 000 SEK

Kraftman Industri verktyg.

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

FRYSBOX Stor! Frigor BM460H. H:90x 150x 60cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 400 SEK