Bilder Bok "ABC, Hylands hörna" tryckt 1966

Bok "ABC, Hylands hörna" tryckt 1966

Värdering: - SEK

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

ARTUR LINDQVIST, 6 st trädgårdsstolar, "A2", Grythyttan, 1900-talets andra hälft

Värdering: 7 000

Bud: 7 800 SEK

SOFFA SAMT KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal

Värdering: 7 000

Bud: 2 200 SEK

BANG & OLUFSEN, Beomaster Century, för cd- och kassettband

Värdering: 500

Bud: 200 SEK

BERNHARD HANDELL, färglitografi, signerad och numrerad

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 minuter