Bilder Bordslampor-fönsterlampor 1 par, Benab Sweden, 1900-tal
Keramik. Artikelnummer 6555.
För frakt, kontakta oss för offert.
CARMOSÉRING, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter och tanzanit, otydliga stämplar Stockholm 1972, tot vikt ca 5 g
Värdering: 6 000 SEK
Högsta bud:Bud: 4 400 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK