Auktioner Glas Simon Gate Orrefors "Tusen fönster" signerad G.A no: 395/2

Bilder Simon Gate Orrefors "Tusen fönster" signerad G.A no: 395/2

Simon Gate Orrefors "Tusen fönster" signerad G.A no: 395/2

450 SEK

Värdering: - SEK

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Juan Huerta, Lladro, figurin, sittande eskimå

Värdering: -

Bud: 140 SEK

Telefonhylla, teak, stringmodell, 60-tal, bredd 40 cm

Värdering: 300

Bud: 140 SEK

Stilleben, signerad Hj. Hilding

Värdering: -

Bud: 70 SEK

ROYAL COPENHAGEN, såsskål, porslin, "Musselmalet", modell 1105, Danmark, sannolikt 1900-talets andra hälft

Värdering: 1 000

Bud: 1 300 SEK