Auktioner Vägglampetter mässing, 1 par, 1970-1980 tal

Bilder Vägglampetter mässing, 1 par, 1970-1980 tal

Vägglampetter mässing, 1 par, 1970-1980 tal

75 SEK

Värdering: - SEK

Kristallprismor. Seriekopplade.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Soffbord målat. Diameter: 80 cm, höjd: 60 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Spegellampetter ett par, mässing. Höjd: 29 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Matta Kelim Afghan, 99x153 cm

Värdering: -

Bud: 600 SEK

Oljemålning Jan Hatvani (1903-1969), Sverige. Skärgårdslandskap. Signerad. Olja på duk, 45x60 cm, yttermått inklusive ram: 51x67 cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK