Auktioner Belysning Taklampa mässing, 1980-1990 tal

Bilder Taklampa mässing, 1980-1990 tal

Taklampa mässing, 1980-1990 tal

75 SEK

Värdering: - SEK

Kristallprismor.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Nils Landberg, Orrefors, tulpanglas, 1900-talets andra hälft

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Högtalare, Philips MCI 900

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Räknemaskin, tidigt 1900-tal, Original-Odhner

Värdering: 300

Bud: 180 SEK

JOHAN KROUTHÉN (1858-1932), olja på duk, signerad och daterad 1926

Värdering: 40 000

Bud: 34 000 SEK