Auktioner Konst & Grafik Frank Kutzner olja på duk, signerad 1989

Bilder Frank Kutzner olja på duk, signerad 1989

Frank Kutzner olja på duk, signerad 1989

1600 SEK

Värdering: - SEK

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Skålfat Åke Holm (1900-1980), Sverige. Signerad. Stengods, på järnställning. 58x60 cm. Höjd: 12-63 cm

Värdering: -

Bud: 3 000 SEK

Fåtöljer 2 st, röd velourklädsel. Djup: 75 cm. Höjd: 75 cm, sitthöjd: ca 38 cm

Värdering: -

Bud: 600 SEK

INGEGERD SILOW, matta, rölakan, "Dellen", 1900-tal, ca 170 x 230 cm

Värdering: 7 000

Bud: 6 800 SEK

Soffa röd velourklädsel. Längd: 205 cm. Djup: 86 cm. Höjd: 75 cm, sitthöjd: ca 38 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK