Bilder Frank Kutzner olja på duk, signerad 1987
För frakt, kontakta oss för offert.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 5 timmar 5 minuter
Slutar om 5 timmar 5 minuter