Auktioner Glas Rörstrand tvättset, kanna & fat

Bilder Rörstrand tvättset, kanna & fat

Rörstrand tvättset, kanna & fat

150 SEK

Värdering: - SEK

Kanna H 25 cm.
Fat. H 11 cm, Diameter 34 cm.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

BUDDHA, BJÄLLROR & FÄLTSPADE Hopvikt L:40 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Trädgårdsmöbel.

Värdering: -

Bud: 1 300 SEK

Ångermanland

Slagmejsel.

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Ångermanland

Oljemålning Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på duk, 45x64 cm, yttermått inklusive ram: 55x74 cm

Värdering: -

Bud: 900 SEK