Bilder Parti CD-skivor
Osorterat. Blandad musik.
Oljemålning Karl-Göte Sernius Andersson (1904-1959), Sverige. Signerad, Gädda på silverfat. Olja på pannå, 36x60 cm, yttermått inklusive ram: 52x75 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Värdering: 2 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 800 SEK