Auktioner Leksaker Gunghäst 1940-1950 tal

Bilder Gunghäst 1940-1950 tal

Gunghäst 1940-1950 tal

225 SEK

Värdering: - SEK

Stomme stål. Häst & sits trä.

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Signe Persson-Melin, Kosta Boda, "Bouquet", vinkaraff

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Lampkupa, glas, funkis, diameter 21 cm

Värdering: 200

Bud: 100 SEK

Parti pins, skärp m.fl. bl.a. Militärt

Värdering: -

Bud: 150 SEK

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943), olja på duk, signerad och daterad-35

Värdering: 6 000

Bud: 5 200 SEK