Auktioner Telefunken radiogrammofon, 9968 VG

Bilder Telefunken radiogrammofon, 9968 VG

Telefunken radiogrammofon, 9968 VG

50 SEK

Värdering: - SEK

Skivspelare Luxor.

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Bordslampa, keramik

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Vas, brun glasmassa, dekor av sjöjungfru, höjd 20,5 cm

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, 1800-talets första hälft

Värdering: 5 000

Bud: 3 000 SEK

Kylbox

Värdering: 300

Bud: 0 SEK