Bilder Golvtrall på plast-stomme, 4 paket
Golvtrall på plast-stomme, 4 paket
11st per paket. 30x30x2.5 cm. Acasia trä ljusbrun.
För frakt, kontakta oss för offert.
Akvarell Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, daterad 72, Arctic Endeavour Halifax. NS. Akvarell, bildmått: 48x40 cm, yttermått inklusive ram: 76x62 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 1 500 SEK