Auktioner Bygg & Trädgård Golvtrall på plast-stomme, 4 paket

Bilder Golvtrall på plast-stomme, 4 paket

Golvtrall på plast-stomme, 4 paket

450 SEK

Värdering: - SEK

11st per paket. 30x30x2.5 cm. Acasia trä ljusbrun.

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Bordslampa Strindbergmodell. Höjd: 40 ca

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Akvarell Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, daterad 72, Arctic Endeavour Halifax. NS. Akvarell, bildmått: 48x40 cm, yttermått inklusive ram: 76x62 cm

Värdering: -

Bud: 1 500 SEK

Färglitografi Luciano Pavarotti (1935-2007), Julkaktus. Signerad, numrerad 141/299, daterad -81. Färglitografi, bildmått: 44,5x32,5, yttermått inklusive ram: 69x57

Värdering: -

Bud: 1 000 SEK

Elcykel.

Värdering: -

Bud: 4 000 SEK

Ångermanland