Bilder Trumma, 1900/2000-tal.
Höjd: 65 cm.
Diam: 35 cm.
Bruksskick. Trummskinnet med liten skada.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 75 SEK
Slutar om 3 dagar
Slutar om 10 dagar
Höjd: 65 cm.
Diam: 35 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 75 SEK
Slutar om 3 dagar
Slutar om 10 dagar