Bilder Ytterbelysning. 1970-talet ,metall & glas.
Mäter ca: 31cm hög.
Bruksslitage, anlupen metall & smutsig.
Funktion okänd.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 6 timmar 2 minuter
Slutar om 6 timmar 2 minuter