Auktioner Belysning Bordslampa. Sollands Metallprodukter, Markaryd.

Bilder Bordslampa. Sollands Metallprodukter, Markaryd.

Bordslampa. Sollands Metallprodukter, Markaryd.

Värdering: - SEK

Mäter ca: 33,5cm hög.
Fungerar vid test.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

Oljemålning Tore Nyberg (1911-1993), Sverige. Interiör, inköpt på De Unga 1944. Signerad. Olja på pannå, 73x50 cm, yttermått inklusive ram: 90x67 cm

Värdering: -

Bud: 600 SEK

ERIK TIDSTRAND, vägg-/bordslampa, mässing, NK Nordiska Kompaniet, 1930-tal

Värdering: 4 000

Bud: 3 200 SEK

LIMKNEKTAR 2st. L:90cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Vinkelslip.

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Ångermanland