Auktioner Övrigt Diverse. Bl.a Nysilver, Brevvåg, CD Skivor m.m.

Bilder Diverse. Bl.a Nysilver, Brevvåg, CD Skivor m.m.

Diverse. Bl.a Nysilver, Brevvåg, CD Skivor m.m.

160 SEK

Värdering: - SEK

Blandad kompott.
Ej kontrollerade.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

Väggtavlor, 2 st, Hummel, Goebel

Värdering: 300

Bud: 140 SEK

Ljung uti Lund, takkrona i tenn, 8 ljushållare

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Olja på duk, signerad Pavin, oidentifierad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Äldre matbord 4 st. stolar

Värdering: 800

Bud: 0 SEK