Auktioner Konst & Grafik Oidentifierad konstnär, olja på duk, Paris

Bilder Oidentifierad konstnär, olja på duk, Paris

Oidentifierad konstnär, olja på duk, Paris

5 månader 29 dagar

2024-05-12 19:26

220 SEK

Värdering: - SEK

Signerad.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

Eldställ och vedkorg, metall.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Thomas Hellström, tjädertupp, keramik, Nittsjö

Värdering: 200

Bud: 350 SEK

Norrbotten

2 brödfat, näverburk

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Norrbotten

5 st caféstolar Andreu World Smile

Värdering: 10 000

Bud: 350 SEK

Göteborg