Bilder Olja på duk, Jurd Oseen, signerad
lagning
49x57,5
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 1 timme 41 minuter
Slutar om 1 timme 41 minuter
lagning
49x57,5
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 1 timme 41 minuter
Slutar om 1 timme 41 minuter