Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Olja på duk, Jurd Oseen, signerad

Bilder Olja på duk, Jurd Oseen, signerad

Olja på duk, Jurd Oseen, signerad

50 SEK

Värdering: - SEK

lagning
49x57,5

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007

VICKE LINDSTRAND, vas, glas, Orrefors, signerad

Värdering: 5 000

Bud: 3 400 SEK

Slutar om 1 timme 41 minuter

Kökssoffa

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 1 timme 41 minuter

Stolar, 1 par, svarta, trä

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 1 timme 41 minuter

Kontorsstol, Kinnarps

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 1 timme 41 minuter