Bilder NILS RUNDGREN "BJÖRNJÄGAREN"
Blandteknik på pappskiva, "Naivistisk komposition", signerad samt daterad 1970, 33x42 cm. (vån3)
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 8 timmar 1 minut
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Dalarna
Slutar om 8 timmar 1 minut
Slutar om 8 timmar 1 minut