Bilder STOLAR "AXET" GUSTAVIANSK STIL
3 stycken, 1900-talets andra hälft, slitage, 1st med avslag på kröndekor, Rh.93, B.48, Sh.45 cm. (vån3)
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK