Auktioner Möbler STOLAR "AXET" GUSTAVIANSK STIL

Bilder STOLAR "AXET" GUSTAVIANSK STIL

STOLAR "AXET" GUSTAVIANSK STIL

150 SEK

Värdering: - SEK

3 stycken, 1900-talets andra hälft, slitage, 1st med avslag på kröndekor, Rh.93, B.48, Sh.45 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

FICKUR, 2 st, silver, bla LUC, 1800-/1900-tal

Värdering: 400

Bud: 550 SEK

BÖRJE JACOBSSON. Sköldpadda, Ahla Keramik.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

ALFA-LAVAL. Emaljskylt.

Värdering: -

Bud: 200 SEK

ARMBANDSUR, stål, Atlantic, "Världsmästarur", 1900-talets mitt

Värdering: 500

Bud: 250 SEK