Bilder BORDSUR
Westerstrand pendelur, fodral i rikt dekorerad gjuten metall, 1900-tal, gångbar vid kontroll, 1st avbruten fot på krön (baksida), siffror i emalj, siffran 5 och 8 med skador siffran 7 saknas, höjd 60 cm, vikt 11,8 kg. (vån3)
Slutar om 13 timmar 25 minuter
Slutar om 13 timmar 32 minuter
Slutar om 13 timmar 33 minuter