Bilder A.FOURIE
Etsning, "On The Lake", Georg Gerlach & Co, Berlin, 1900-talets första del, ram 55,5x42,5 cm, plåt 34x27 cm. (vån3)
Slutar om 13 timmar 54 minuter
Slutar om 14 timmar 1 minut
Slutar om 14 timmar 2 minuter