Bilder PIANO
Nordiska Piano "Bambino", 1900-talets andra hälft, mindre bruksslitage dock notställshållare med sprickor vid gångjärn (se bilder), H.85, B.118, Dj.52 cm. (vån1)
Slutar om 7 timmar 19 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 7 timmar 21 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 7 timmar 23 minuter