Bilder DRAGSPEL "RECORD" MED VÄSKA
1900-talets mitt, bruksslitage, höjd 46,5 cm. (vån3)
Slutar om 8 timmar 20 minuter
Slutar om 8 timmar 20 minuter
Slutar om 8 timmar 20 minuter
Slutar om 8 timmar 20 minuter
Slutar om 8 timmar 20 minuter
Slutar om 8 timmar 20 minuter