Bilder BYRÅ MED STENSKIVA
Gustaviansk stil, fanerade med olika träslag, dekor med intarsia och bronser, inredd med mindre lådor, 1900-talets mitt, H.79, B.121, Dj.50 cm. (vån1)
Slutar om 1 timme 42 minuter
Slutar om 1 timme 43 minuter