Bilder RESVÄSKOR
5 stycken, 1900-talets mitt, åldersrelaterat slitage (patina), upplåsta men nycklar saknas, H.345-46, B.52-75, Dj.15-23 cm. (vån2)
Slutar om 14 timmar 51 minuter
Slutar om 14 timmar 58 minuter
Slutar om 14 timmar 59 minuter