Bilder PRAKTSKÅP BAROCKSTIL
1900-talets mitt, skuren dekor, mindre åldersrelaterat slitage, H.220, B.135-162, Dj.55-75 cm. (vån1)
Slutar om 1 timme 47 minuter
Slutar om 1 timme 54 minuter
Slutar om 1 timme 55 minuter