Auktioner Leksaker Modellbilar bla Dinky Toys och Corgi

Bilder Modellbilar bla Dinky Toys och Corgi

Modellbilar bla Dinky Toys och Corgi

800 SEK

Värdering: - SEK

Eskilstuna Auktionsverk AB

Skjulstagatan 17
632 29 Eskilstuna
Södermanland

info@eskilstunaauktionsverk.se
Tel: 016-13 66 89, Johan: 070-608 90 05, Pia: 073-392 14 51, Fax: 016-51 11 51

TAKLAMPA, sannolikt Böhlmarks, 1930-tal

Värdering: 4 000

Bud: 3 000 SEK

ARMBAND, 18k guld, JP Stockholm 1920, vikt ca 11,5 g

Värdering: 5 000

Bud: 5 800 SEK

Värdering: 800

Bud: 450 SEK

IGGE KARLSSON, färglitografi, signerad och daterad 89

Värdering: 500

Bud: 200 SEK

Slutar om 6 minuter