Bilder FMV Låda med Stormlyktor Primus 1200 M 1900-tal
Försvarets materielverk. Låda innehållandes fyra stormlyktor Optimus 1200 M/1200G, Reservdelar, Tändstickor, fyra lampskärmar, reservglas, Dunkar med mera. Yttermått: Höjd: 42 cm Längd: 61 cm Bredd: 40 cm
Konditionsrapport: Märken & slitage på låda, Inga övriga anmärkningar.
FMV Box with Storm Lanterns Primus 1200 M from the 20th century Defence Materiel Administration. Box containing four storm lanterns Optimus 1200 M / 1200G, Spare parts, Matches, Cans and more. External dimensions: Height: 42 cm Length: 61 cm Width: 40 cm Conditional report: Marks & wear on box, No other remarks.
Slutar om 11 timmar 36 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 11 timmar 38 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 11 timmar 40 minuter