Bilder Svepask och sikt, trä/metallnät, 1800/1900-tal.
Diameter: 34-47 cm.
Bruksskick.
Slutar om 10 timmar 12 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Diameter: 34-47 cm.
Bruksskick.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK