Auktioner Elektronik Trådlös dammsugare Bosch PowerBrush

Bilder Trådlös dammsugare Bosch PowerBrush

Trådlös dammsugare Bosch PowerBrush

400 SEK

Värdering: - SEK

25.2V Lithium Power. Laddningsbar.

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

HÄNGE MED KEDJA, silver, med lila och vita stenar, 1900-/2000-tal

Värdering: 300

Bud: 150 SEK

FIGURINER, 3 st, porslin, Goebel, 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

SKRIVBORDSLAMPOR, 1 par, grålackerad metall, Luxo, 2000-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

SKÅL OCH COASTERS, 11 del, glas, Iittala, 1900-talets mitt

Värdering: 300

Bud: 300 SEK

Slutar om 6 minuter