Auktioner Sport & Fritid Spritkök Sepil

Bilder Spritkök Sepil

Spritkök Sepil

200 SEK

Värdering: - SEK

"Sepil", AB Metallfabriken Anderstorp, orignalkartong, bra skick13x13x7 cm

Västra Auktionsverket AB

Barrsätragatan 22
556 26 Jönköping

vastra@vastraauktionsverket.se
Tel: 036-12 03 03, 0702-75 45 22

TAKLAMPA, större modell, möjligen Meridiani, Italien, samtida

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

FÄLLBORD, 1800-tal

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

BROSCH, 18k guld, vikt ca 7,9 g

Värdering: 5 000

Bud: 3 800 SEK

PÄRLCOLLIER, odlade pärlor, silverlås, 1900-talets andra hälft

Värdering: 800

Bud: 200 SEK

Slutar om 7 minuter