Auktioner Glas RUNDKOLV tre halsar o TREFOT

Bilder RUNDKOLV tre halsar o TREFOT

RUNDKOLV tre halsar o TREFOT

70 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

BURK MED LOCK, sten och mässing, Italien, sannolikt 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 400 SEK

Slutar om 2 timmar 50 minuter

RING, 14k guld, med odlade pärlor, vikt ca 1,9 g

Värdering: 700

Bud: 450 SEK

Slutar om 2 timmar 52 minuter

GOLVVAS, lergods, 1900-tal

Värdering: 400

Bud: 350 SEK

Slutar om 2 timmar 54 minuter

FAT, 5 st, porslin, Kina, 1800-/1900-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 56 minuter