Auktioner Konst & Grafik TAVLA okänd konstnär, pastell. 31x41cm bildytans mått

Bilder TAVLA okänd konstnär, pastell. 31x41cm bildytans mått

TAVLA okänd konstnär, pastell. 31x41cm bildytans mått

0 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

FIGURER, 3 st, lergods, bla Dagny Zachrisson, 1900-/2000-tal

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

ANNA EHRNER, 8+7st vinglas, "Line", Kosta Boda, 1900-/2000-tal

Värdering: 1 500

Bud: 400 SEK

ARMBAND, silver, filigranarbete, sannolikt 1900-talets första hälft

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

SOFFA, gustaviansk stil, Laitala Jurva, Finland, B: 195cm

Värdering: -

Bud: 650 SEK

Slutar om 38 minuter