Auktioner Konst & Grafik TAVLA TAA Gulsett, olja på pannå 32x40cm

Bilder TAVLA TAA Gulsett, olja på pannå 32x40cm

TAVLA TAA Gulsett, olja på pannå 32x40cm

50 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

Gungstol. ASKO, Finland, 1950-talet.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 17 minuter

ORIENTMATTA, sannolikt Keshan, 1900-/2000-tal

Värdering: 6 000

Bud: 3 000 SEK

Slutar om 18 minuter

6 Moccaskedar, "Rosen", silver, 47gram.

Värdering: -

Bud: 290 SEK

Slutar om 18 minuter

Äldre golvlampa med 2 oanvända lampskärmar.

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Slutar om 19 minuter