Auktioner Övrigt Tunna laskad, 1800-1900 tal

Bilder Tunna laskad, 1800-1900 tal

Tunna laskad, 1800-1900 tal

450 SEK

Värdering: - SEK

Med lock.

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Fällbord Björk. Diameter: 75 cm, höjd: 68 cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Oljemålning Johan Bladh (1893-1976), Sverige. Stilleben med kopparföremål. Signerad, daterad - 74. Olja på duk: 32x23 cm, yttermått inklusive ram: 46x37 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Färglitografi Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, numrerad 20/90. Färglitografi. Bladets mått: 76x57 cm, yttermått inklusive ram: 95x75 cm

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Väggarmaturer ett par, Hemi, Klot-3, höjd. 24 cm. Längd: 20 cm, djup: 18 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK