Bilder Tunna laskad, 1800-1900 tal
Tunna laskad, 1800-1900 tal
Med lock.
För frakt, kontakta oss för offert.
Oljemålning Johan Bladh (1893-1976), Sverige. Stilleben med kopparföremål. Signerad, daterad - 74. Olja på duk: 32x23 cm, yttermått inklusive ram: 46x37 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK