Du måste vara inloggad för att kunna favoritmarkera ett objekt
Färglitografi Oskar Bergman (1879-1963), Sverige. Höst. Signerad, numrerad 62/260. Färglitografi, bildmått: 33x45 cm, yttermått inklusive ram: 50x64 cm
Värdering: -
Högsta
bud:Bud:
250 SEK
Orient bönematta 96x137 cm
Värdering: -
Högsta
bud:Bud:
250 SEK
Karpskål Kina, Porslin, 1900-tal, Dia 58. Höjd: 18 cm
Värdering: -
Högsta
bud:Bud:
1 100 SEK