Auktioner 254 Div

Bilder 254 Div

254 Div

Värdering: - SEK

Röfors Auktioner

Bruksgatan 28 C
695 72 Röfors
Närke

nza469b@telia.com
Tel: 0584-520 09, 0702-26 77 26

Pastell Gunnar Notini (1883-1952), Sverige. Signerad, skymning, 17x23 cm, yttermått inklusive ram: 25x33 cm

Värdering: -

Bud: 800 SEK

Färglitografi Stefan W Igelström (f. 1953), Sverige. Komposition med jordgubbar vid stranden. Signerad, färglitografi, numrerad, 92/275. Bladets mått: 53x78 cm, oramat löst blad

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Kanna Koppar, Birger Eriksson, Falun. Höjd: 23 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Textil Floral dekor, Bloomcraft. Längd: ca 5 m

Värdering: -

Bud: 900 SEK