Bilder 254 Div
Pastell Gunnar Notini (1883-1952), Sverige. Signerad, skymning, 17x23 cm, yttermått inklusive ram: 25x33 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 800 SEK
Färglitografi Stefan W Igelström (f. 1953), Sverige. Komposition med jordgubbar vid stranden. Signerad, färglitografi, numrerad, 92/275. Bladets mått: 53x78 cm, oramat löst blad
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK