Bilder RIKARD LINDSTRÖM (1882-1943), olja på duk, 1900-tal, signerad
Kustlandskap, ca 119 x 90 cm
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 3 timmar 22 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 3 timmar 24 minuter
Slutar om 3 timmar 26 minuter