Auktioner Konst & Grafik Olja på duk. Sign Rollo. 33x28 cm.

Bilder Olja på duk. Sign Rollo. 33x28 cm.

Olja på duk. Sign Rollo. 33x28 cm.

Värdering: 20 SEK

Grästorps Antik & Auktion AB

Halvåsvägen 9
53496 Vara
Västergötland

info@grastorpauktion.se
Tel: 070-461 44 00 Jan

Fotografi på duk, "Ystad Saltsjöbad"

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Oidentifierad konstnär, olja på duk, osignerad.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Hans-Erik Eriksson, "Motiv från Björkholmen Tjörn", olja på duk, signerad, daterad 1972.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Gustaf Börtner, olja på pannå, signerad, dubbelsidig/målning baksida.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK