Bilder Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 35x41 cm
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 35x41 cm
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, blomsterstilleben, signerad "AN", daterad -44, mått med ram ca 35 x 41 cm
Slutar om 18 minuter