Auktioner Konst & Grafik Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 35x41 cm

Bilder Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 35x41 cm

Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 35x41 cm

Värdering: 200 SEK

Oidentifierad konstnär, olja på pannå, blomsterstilleben, signerad "AN", daterad -44, mått med ram ca 35 x 41 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

TINTIN. 5 Album.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 18 minuter

RING, 14k guld, vikt ca 3,6 g

Värdering: 1 500

Bud: 1 300 SEK

Slutar om 18 minuter

Pall.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Slutar om 19 minuter

Diverse glas.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 20 minuter